Sala zabaw Bytom, jako urozmaicenie czasu dziecka

sala_zabaw_dla_dzieci

Często chcąc urozmaicić czas naszemu dziecku, szukamy dla niego różnych atrakcji. Wielu rodziców nie ma pomysłów na ciągle wymyślanie nowych zajęć swojemu dziecku. A niestety mamy rodziców pamięta o tym, iż praktycznie w każdym mieście są odpowiednio dostosowane do dziecka sale zabaw. Bowiem sale zabaw to specjalne miejsca dla dziecka, które gwarantują maluchom moc atrakcji i wrażeń. W związku z czym, jeżeli nie mamy pomysłu na zagospodarowanie czasu naszemu dziecku, warto rozejrzeć się za takimi salami w naszym mieście. Dziecko w takim miejscu będzie mogło spożytkować energię na zabawie, podczas której rodzic będzie mógł odpocząć przy filiżance dobrej herbaty. Miejsca takie gwarantują również styczność z innymi dziećmi, z którymi nasza pociecha będzie mogła nawiązać bliższe kontakty. Jest to szczególnie dobra alternatywa dla dziecka nie mającego rodzeństwa, gdyż wpływa na poprawne relacje z rówieśnikami.
Sala zabaw Bytom
Mając na względzie fakt, iż w dobie dzisiejszych czasów, dzieci więcej czasu spędzają grając na komputerze, bądź oglądając telewizje – będzie to najlepsza odskocznia od takich przyzwyczajeń. W szczególności, jeżeli jest to dziecko małe, którego zachowania jeszcze się kształtują. Bowiem sale zabaw zazwyczaj są przeznaczone już dla dzieci od pierwszego roku życia. A wyposażenia takich sal jest w pełni bezpieczne i atestowane, przy czym rozrywka taka jest stosunkowo tania. Aczkolwiek przed wejściem do takiej sali należy w pełni przeczytać obowiązujący tam regulamin.
W Bytomiu mamy kilka takich miejsc, do których możemy udać się z własnym dzieckiem. Zarówno w tygodniu, jak i w weekendy. Sala zabaw Bytom to nie tylko bezpieczne wypełnianie czasu dzieci, aczkolwiek także okazja do odpoczynku rodziców. Maluchy mogą w takim miejscu rozwijać swoją koordynację ruchową, jak również integrować się z innymi dziećmi.
Sale zabaw w Bytomiu:
– Tęczowa Dolina
– Magiczna Kraina
– Wesoła Chatka
– Rodzinne Centrum Rekreacji „Żyrafa”
– Nibylandia
– Urwis
– Sayland
– Maxymek
Sala zabaw „Tęczowa Dolina”
Miejsce to znajduje się przy ul. Orzegowskiej 13 w Bytomiu. Sala jest otwarta przez cały tydzień. Od poniedziałku do piątku: 14:00-20:00, natomiast od soboty do niedzieli: 12:00-20:00. Dla najmłodszych dzieci został przygotowany specjalny kącik, w którym znajduje się dogrodzona przestrzeń dla dzieci do lat trzech. W sali „Tęczowa dolina” mamy możliwość skorzystania z następujących atrakcji:
– konstrukcji do pokonywania wielu przeszkód w labiryncie
– zjeżdżalni do basenu z piłeczkami
– toru pontonowego
– podłogi interaktywnej, która doskonale uczy oraz bawi dziecko
Sala zabaw „Magiczna kraina”
„Magiczna kraina” jest to miejsce pełne kolorów, które na długo zostaje w pamięci dzieci. Sala ta w szczególności oferuje przygotowywanie urodzin, jak również imprez tematycznych oraz plenerowych. W związku z czym, w ofercie są następujące atrakcje:
– dmuchane zamki
– kule wodne
– fontanny czekoladowe
– catering
– oświetlenie i nagłośnienie
Natomiast, jeżeli jest potrzeba zorganizowania imprezy dla dziecka, to miejsce oferuje następujące możliwości:
– festyny
– pikniki rodzinne
– organizacja urodzin dziecka
– organizacja imprez tematycznych typu pidżama party
– imprezy typu halloween, andrzejki, mikołajki
Sala zabaw „Żyrafa”
Miejsce to mieści się na ul. Przemysłowej 2 w Bytomiu. Cała powierzchnia obejmuje 450m2, wobec czego miejsca na zabawę jest bardzo dużo. W sali tej nasze dziecko będzie mogło skorzystać z :
– karaoke
– malowania buzi
– zjeżdżalni
– koszykówki
– małpiego gaju
– kąciku malucha

 

Warto przeczytać także inne artykuły w zbliżonej tematyce:

Sklep zoologiczny Bytom – który wybrać?