Meble tapicerowane na indywidualne zamówienie

meble_tapicerowane_robione_na_zamowienie

Przeznaczenie mebli tapicerowanych

Meble tapicerowane to meble wykonywane przez tapicerów. Konstrukcje meblowe powlekane są obiciem tapicerskim. Meble tapicerowane nadają się do użytku praktycznie w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Idealne do:

  • sypialni – łóżko tapicerowane, panele tapicerowane na wymiar, bankietki, pufy, siedziska do toaletki i in.;
  • przedpokoju – siedziska, ściany tapicerowane i in.;
  • salonu – sofy, narożniki, krzesła, fotele, pufy i in.

Meble tapicerowane są miłe w dotyku, przyjemne, miękkie i wygodne w użytkowaniu. Meble tapicerowane na indywidualne zamówienie są bardzo dobrym rozwiązaniem do każdego mieszkania/domu. Nadają się do każdego stylu wykończenia wnętrz. Z racji tego, że meble są wykonywane pod konkretne zamówienie, każdy z nas może mieć mebel dokładnie taki, jakiego potrzebuje. Sam ustalasz wymiary i tkaninę obiciową.

Meble tapicerowane na indywidualne zamówienie – z czego mogą być wykonane?

Obecnie na rynku istnieje bardzo duży wybór obić do mebli. Materiały tapicerskie możemy podzielić na główne kategorie, takie jak:

  • skóry naturalne;
  • skóry ekologiczne, tak zwane eko-skóry;
  • tkaniny (na przykład: plecionki, pluszowe, aksamitne, naturalne).

Czy meble tapicerowane są praktyczne?

Meble tapicerowane na wymiar są jak najbardziej praktyczne w użytkowaniu. Większość tkanin tapicerskich jest odpowiednio impregnowana, co wzmacnia jej odporność i ułatwia czyszczenie w przypadku zabrudzeń. Producenci tkanin obiciowych w swoich ofertach posiadają również tak zwane materiały Aqua Clean. Materiały tego typu, dzięki zastosowanej technologii w czasie produkcji, są bardzo łatwe w czyszczeniu uciążliwych plam (na przykład po kawie, mazakach, kredkach, winie, tłuszczu, długopisie). Tkaniny Aqua Clean czyści się jedynie miękką szmatką i wodą. Do czyszczenia tego typu tkanin, nie potrzeba używać detergentów. Meble tapicerowane na indywidualne zamówienie obite w tkaninie Aqua Clean – to wygoda, czystości i gwarancja praktyczności.

Meble tapicerowane na indywidualne zamówienie to luksus dostępny już dla każdego i na każdą kieszeń. Spaw, aby Twoje mieszkanie miało unikatowy, miły ale i zarazem praktyczny design. Meble tapicerowane na indywidualne zamówienie produkowane są przez producentów. Kupując bezpośrednio od producenta możesz wynegocjować zawsze korzystne rabaty! Meble tapicerowane na indywidualne zamówienie bezdyskusyjnie nadają się do każdego mieszkania/domu.