Architekt wnętrz pomoże w aranżacji poddasza

desssAranżacja wymarzonego domu, który budowaliśmy z pieczołowitością może czasami przerosnąć jego właścicieli. Dlatego z pomocą może im przyjść architekt wnętrz, który pokaże rodzinie możliwe rozwiązania. O ile parter rodzina może urządzić sama, bo może mieć jakieś wyobrażenie, o tyle z poddaszem może mieć problem. Jeżeli okaże się to prawdą, na pewno przyda się jej pomoc.
Poddasze jest takim miejscem, które może wydawać się – jest nieprzydatne. Jeżeli jednak przyjrzymy się mu bliżej i zastosujemy odpowiednie sztuczki, może na nim powstać całkiem przyjazna przestrzeń, która zadziwi niejedną osobą. Trzeba jednak pamiętać, że pierwsze co trzeba mieć to pomysł na aranżację. Kiedy go nie ma, nie pozostaje nic innego, jak poprosić o pomoc specjalistę. Architekt wnętrz z pewnością pokaże nam, co można zrobić z małym poddaszem.
Poddasza w domach jednorodzinnych mają to do siebie, że są ciemne i często zagracone. Patrząc na taką przestrzeń wielu nie ma pomysłu co zrobić, aby praktycznie ją wykorzystać. Architekt wnętrz nie ma jednak żadnego kłopotu, aby zaplanować to miejsce tak, żeby można było w nim zamieszkać. Z reguły poddasza, jeżeli tworzymy na nich osobne mieszkania, to otwarta przestrzeń, w której znajduje się kuchnia połączona z salonem i jadalnią oraz miejsce do pracy i spania. W zależności od tego, jaki metraż jest dostępny, te pomieszczenia są większe albo mniejsze. Kiedy chcemy, aby w tym miejscu powstały pokoje dla dzieci, można wykorzystać wiele pomysłów. Z jednej strony architekt wnętrz może zaproponować osobne pokoje z łączącym je holem albo otwartą przestrzeń. Wszystko zależy od tego jaką ilość dzieci posiadają właściciele, jak również czy dzieci są jednej płci. Wiadomo bowiem, że jeżeli rodzice będą mieli chłopca i dziewczynkę, pokoje będą musiały być osobne. Podobnie będzie, jeżeli dzieci dzieli duża różnica wieku. Jeżeli jednak nasze dzieci są w podobnym wieku i tej samej płci, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrobić im jeden duży pokój, w którym będą nie tylko się bawić, ale również uczyć.

Sponsor : architekt wnętrz Katowice